BullsEye.uCoz.lv BullsEye.uCoz.lv BullsEye.uCoz.lv - Diemžēl.! - Forums

Jaunākās filmas:
[ Jaunas vēstules · Dalībnieki · Foruma noteikumi · Meklēšana · RSS ]
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Forums » ExeL.|Klans » Atvadīties » Diemžēl.!
Diemžēl.!
SexyZhoriksDate: Ceturtdiena, 2013 Janvāris 17, 01:04:05 | Message # 1



Dzīvo: 
Posti: 1
Abalvojumi: 0  +
Reputācija: 0  ±
Aizrādījumi:   ±


Kāpēc tu pamet mūsu Klanu: Aijj, visādi gadās, neminešu konkrētus iemeslus, bet līmenis ar kādu spelējām pedēja laikā, nav derīgs, un no manis jēga nekāda. vispār sāku domāt attiet no css, varbūt arī nē. Nezinu. To laiks rādīs. nesaku ka visi klana nav derīgi css speleētāji, bet domāju ka bulls, un pārējie stiprākais komandas gals, apzinās ka ir jaatsijā nederīgie un jaatstāj stiprākie, lai varētu daudz maz normali speēlēt.! Tāpēc es aizeju ar paša gribu.
Cik ilgu laiku biji ExeL.|Biedrs: pjj, es ar bulls kopa speleju vēl tad kad bijām A-Team, kurs vairs to atceras..
Kas tev patika mūsu klanā: patiesība sakot viss, draudzīigi čaļi, smiekli, joki, akstīšanās, viss tāa pa skaisto...
Kas nepatika: Amm, atteiksos no atbildes.
Kurš tev likās labākais, jautrākais un izpalīdzīgākais players ExeL.|Klanā: Viennozīmīgi bulls, speleju divus gadus, un visilgak no css cilvekiem pazītu tieši viņu, vispār super Čalis.!
Kurš tev likās labākais, jautrākais un izpalīdzīgākais Webā: Arī Bulls, jo neviens cits, web neko laikam nedara, tikai bulls, censās, ņemās un tāā.!:) ^^ daziem to derētu novērtēt. !Jo web, tiešām, ir sasodīīti perfekts, un pa skaisto.!
paldies jums visiem.!

Ar cieņu: SexyZhoriks





















Paraksts:

 
-=Siicis=-Date: Ceturtdiena, 2013 Janvāris 17, 14:13:05 | Message # 2



Dzīvo: Sigulda
Posti: 4
Abalvojumi: 3  +
Reputācija: 1  ±
Aizrādījumi:   ±


Ak tu smerdeli, ble man pc nobrucis, kad sataisisu tad parunasim! biggrin




















Paraksts:

 
Forums » ExeL.|Klans » Atvadīties » Diemžēl.!
  • Lappuse 1 no 1
  • 1
Meklēšana:



Battle.Lv
BullsEye
Vietne ir izveidota uCoz sistēmā